تبلیغات
پچ و پیج و تراینر و کد و دانلود بازیها - تأثیر بازی های دوستانه بر تیم:
فرم عضویت در سمت چپ پایین وب

تأثیر بازی های دوستانه بر تیم:

جمعه 30 بهمن 1388 01:26 ق.ظ

نویسنده : محمد عابدی

کلاً بازی های دوستانه تا اونجایی که من یادمه، و من امتحان کردم بیشتر از یک و نیم درصد در هر بازی سود نداشتند. در ضمن اگر هم ببازی و بازی توی خونه خودت باشه، هیچ پولی از استادیوم گیرت نمیاد. انگار نه خانی اومده نه خانی رفته. من چند بار این اتفاق برام افتاده.

 

افزایش تجربه در بازی های دوستانه:

هر بازی دوستانه در صورت برد، یک و نیم درصد به تجربه بازیکنان اضافه می کند.

در صورت مساوی و باخت نامعلوم! به هر حال تجربه بازیکنان هیچ وقت کم نمی شود. بررسی های قبلی نشان داده که در صورت مساوی و باخت هم یک و نیم درصد به تجربه بازیکنان اضافه می شود. پس سعی کنید بازی های دوستانه تان را پر نگه دارید.

 

افزایش سرمایه:

هر بازی دوستانه داخل خانه که در آن بردی صورت بگیرد، می تواند به اندازه دقیقاً یک چهارم منهای خرج استادیوم، به میزان سرمایه اضافه کند. در صورت مساوی و باخت هم پولی نصیب تیم نمی شود. و فقط باعث تغییر در میزان انگیزه و تجربه بازیکنان می شود.

 

انگیزه بازیکنان:

در صورتی که تیم در شرایط آرمانی باشد و رتبه های بالای جدول را در اختیار داشته باشد، با باخت در بازی های دوستانه هیچ اتفاقی نمی افتد. اما در صورتی که تیم شرایط خوبی نداشته باشد و در بازی های دوستانه هم شکست صورت بگیرد، تیم دچار افت انگیزه می شود.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کلاً بازی های دوستانه تا اونجایی که من یادمه ، و من امتحان کردم بیشتر از یک و نیم درصد در هر بازی سود نداشتند. در ضمن اگر هم ببازی و بازی توی خونه خودت باشه ، هیچ پولی از استادیوم گیرت نمیاد. انگار نه خانی اومده نه خانی رفته. من چند بار این اتفاق برام افتاده. ، افزایش تجربه در بازی های دوستانه: ، در صورتی که تیم در شرایط آرمانی باشد و رتبه های بالای جدول را در اختیار داشته باشد ، با باخت در بازی های دوستانه هیچ اتفاقی نمی افتد. اما در صورتی که تیم شرایط خوبی نداشته باشد و در بازی های دوستانه هم شکست صورت بگیرد ، تیم دچار افت انگیزه می شود. ، هر بازی دوستانه داخل خانه که در آن بردی صورت بگیرد ، می تواند به اندازه دقیقاً یک چهارم منهای خرج استادیوم ، به میزان سرمایه اضافه کند. در صورت مساوی و باخت هم پولی نصیب تیم نمی شود. و فقط باعث تغییر در میزان انگیزه و تجربه بازیکنان می شود. ،
آخرین ویرایش: - -