تبلیغات
پچ و پیج و تراینر و کد و دانلود بازیها - درباره Mass Effect 2
فرم عضویت در سمت چپ پایین وب

درباره Mass Effect 2

یکشنبه 25 بهمن 1388 10:49 ق.ظ

نویسنده : محمد عابدی

درباره Mass Effect 2

حتما شما با این عنوان نقش آفرینی آشنایی دارید, بازییکه در سال 2007 از نظر بیشتر سایت ها به عنوان بهترین در ژانر RPG انتخاب شد. اما این دفعه BioWare می خواهد تجربه دیگری از نقش آفرینی رو به دوست داران این سبک ارائه دهد. همانگونه که گفته شده Mass Effect 2 در حال ساخت هستش و ادامه Mass Effect نوید داده شده که یک افسانه دیگر از اکتشافات کهکشانی, ناسازگازی های شخصی, مبارزات هوشیار و یا حتی محصور در رمانتیک باشد!
Casey Hudson کارگردان این پروژه می گوید که بازیکنان بهتره که save-file هایشان از بازی اول نگهدارند چون که تصمیمات گرفته شده توسط بازیکن در قسمت اول بازی بر روی کاراکترشان در ادامه بازی تاثیر گذار هستش! اونهایی که نسخه اول رو بازی نکردند با کاراکتری جدید در Mass Effect 2 شروع خواهند کرد. شدیدا توصیه میشه که قبل از بازی نسخه دوم, نسخه اول رو بازی کنید!Casey Hudson همچینین عنوان میکنه که شخصیت های نسخه اول برگشتند البته به شرطی که اونا نمرده باشند! همچنین تائید شده که تیم سازنده Mass Effect بر روی Mass Effect 2 در حال کار هستند!
طی مصاحبه سایت VideoGamer.com با Matt Atwood مدیر ارشد BioWare ایشان خیلی کم در مورد بازی رو افشا می کند و همچنین اظهار می دارد که نسخه PC برای این بازی محتمل هستش و John Riccitiello از مدیران EA بطور رسمی در یک کنفرانس اعلام میکند که این بازی ممکن هستش که به صورت ملتی پلتفورم در دست رس قرار بگیرد. Atwood عنوان میکنه که داستان نوشته شده برای بازی خیلی خوب هستش و از همان ابتدا مردم رو در حیرت فرو خواهد برد! اما داستان نسخه دوم بازی در مورد چه خواهد بود؟ Atwood فقط تائید می کند که نسخه دوم داستان بازی اول رو ادامه می دهد و اینکه اون یک prequel نخواهد بود! بر اساس سایت IGN منیجر پروژه Corey Andruko و BioWare Lead Technical Designer که آقای Dusty Everman می باشد کنفرانسی 60 دقیقه ای را برای این بازی در GDC رهبری می کنند.
در تیزری که امروز از بازی منتشر شد به نظر میرسه که فرمانده Shepherd خودش در نبرد کشته شده بود! و بالاخره اینکه Mass Effect 2 در 4/1 سال مالی یعنی بین January و March سال 2009 منتشر خواهد شد!


تیزر بازی:

HD...24MB

SD...9MB

همچنین دو تا Artwork هم از بازی دو روز پیش منتشر شده:
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -