تبلیغات
پچ و پیج و تراینر و کد و دانلود بازیها - درباره ی بازی نسخه جدید 2009 Wolfenstein
فرم عضویت در سمت چپ پایین وب

درباره ی بازی نسخه جدید 2009 Wolfenstein

یکشنبه 25 بهمن 1388 11:32 ق.ظ

نویسنده : محمد عابدی

درباره ی بازی نسخه جدید 2009 Wolfenstein

این بازی, بازی جنگ جهانی دوم است . اول شخص شوتر علمی-تخیلی-ترسناک,  که برای پلتفرم های Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3 ساخته شده است . بازی که ناشر انACTIVISION است و از  موتور id Software's id Tech 4  استفاده میکند  از تکنولوژی که برای ساخت بازی هایی مانند Doom 3 و Quake 4 از ان استفاده شد .


در قسمت The Veil بازیکن میتواند به یک سری توانایی های خاص دست پیدا کند .سبک مالتی پلیر بازی هم بر اساس موتوری  ارتقا یافته طراحی شده است , درست به مانند Enemy Territory: Quake Wars.
حال در مورد  باز ی جالب است بدانید که تعداد افراد کشته شده و اسلحه ای که  از ان استفاده شده و روشی که برای کشتن هم استفاده شده  در منوی بازی برایتان نمایش داده میشود .


 بازی در مورد نازی های المانی تبار است که قصد دارند با اسلحه هایی که مجهز به اخرین تکنولوژی ها هستند و زور و قدرت و خشونت و در طی جنگ جهانی بر تمام دنیا چیره شوند . این بازی دارای گرافیک بالا , گیم پلی روان و سرعتی است که طرفداران سبک بازی های جنگی از ان حتما خوششان خواهد امد . WOLFENSTEIN جدید بازیکن را در دنیایی از جستجو, جاسوسی و اکشن غرق میکند . مبارزات تاکتیکی ان جای حرف باقی نمیگذارد و خوب از کار درامده است .

بازیکن موقعیت های متعددی را تجربه میکند و در فضاهای مختلفی خواهد جنگید به خاط همین بازی اصلا خسته کننده نیست . تمام اسلحه هایی که در بازی جای داده شده پیشرفته است و قدرت تخریب بالایی دارند . بمب ها , نارنجک ها , اسنایپر ها , شات گان ها همه و اتش افکن و.... در بازی وجود دارد .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -